آیا React Native گزینه خوبی برای استارت آپهاست ؟

آیا React Native گزینه خوبی برای استارت آپهاست ؟ انتخاب تکنولوژی مناسب برای راه اندازی شما یک کار سخت و دشوار است. این تصمیم حتی اگر شما در حال توسعه یک برنامه تلفن همراه هستید، سخت تر است. نه تنها باید یک پکیج مناسب برای منطق کسب و کار خود انتخاب کنید، بلکه باید سیستم عامل ها برای گروه مورد نظر (آندروید یا iOS) را در نظر بگیرید. خوشبختانه، React Native در اینجا است – این یک چارچوب متقابل است که می تواندش به شما کمک کند که دو پرنده با یک سنگ را بکشید.

بنابراین، React Native گزینه خوبی برای شروع کار است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چارچوب و شرکت هایی که با موفقیت محصولات خود را تولید می کنند بیشتر بخوانید. آیا React Native گزینه خوبی برای استارت آپهاست ؟

چیزهایی که هنگام انتخاب یک چارچوب توسعه تلفن همراه باید در نظر بگیرند
پیش از اینکه ما حرکت کنیم، بیایید نگاهی به چند عامل که در هنگام انتخاب یک چارچوب تلفن همراه باید در نظر داشته باشید. به آنها توجه کنید – انتخاب شما می تواند از خط خارج شود (اگر این انتخاب درست باشد)، اما می تواند دوباره شما را مجذوب کند. این چهار چیز است که مهمترین آنها را در نظر می گیریم:

هزینه بالقوه پول، بدیهی است که عامل مهم شما باید هنگام شروع پروژه تلفن همراه خود را در نظر بگیرید. اگر شما دنبال یک برنامه برای هر دو سیستم عامل – iOS و اندروید هستید – چارچوب متقابل پلتفرم ممکن است انتخاب خوبی باشد. این بسیار ارزانتر است تا یک برنامه واحد را برای دو سیستم عامل توسعه دهیم تا دو بخش جداگانه ایجاد شود.
در دسترس بودن استعداد توسعه دهنده. توسعه دهندگان خوب در تقاضای بالا هستند. به همین دلیل است که بهترین انتخاب یک تکنولوژی محبوب است – آسان تر برای پیدا کردن کارکنان یا پیمانکاران برای کار آسان تر است.
وقت خریده. ایجاد یک MVP و اعتبار دادن ایده شما می تواند موفقیت کسب و کار شما را تعیین کند. اگر میخواهید به سرعت وارد بازار شوید React Native انتخاب خوب است. آیا React Native گزینه خوبی برای استارت آپهاست ؟
نگهداری و توسعه پس از راه اندازی. اگر شما برخی برنامه های گسترده پس از راه اندازی، توسعه بومی را در نظر بگیرید. این فقط به این دلیل است که شما باید برای به روز رسانی مکررتری از فناوری های بومی آماده شوید. با این حال، اگر برنامه شما با چارچوب و بسته های شخص ثالث به روز شود، شما این مشکل را ندارید.
React Native چیست؟
React Native یک چارچوب برای ایجاد برنامه های موبایل کراس پلت فرم با استفاده از جاوا اسکریپت است. به طور خلاصه، ایده اصلی RN این است که قطعات کامپوننت UI چند منظوره را با JSX ایجاد کنیم که بعدا به کد بومی متصل می شوند و به نمایه های Android و iOS تبدیل می شوند. این منطق به طور کامل در جاوااسکریپت نوشته شده است، بنابراین لازم نیست بدانید Java / Kotlin (برای آندروید) یا Objective C / Swift (برای iOS) برای نوشتن برنامه های موبایل که احساس بومی می کنند.

به طور ساده تر، React Native یک چارچوب توسعه کراس پلت فرم است که به شما اجازه می دهد یک بار کد را یک بار و آن را به اندروید و iOS اعمال کنید.

راه اندازی های موفق که از React Native استفاده می کنند
تکنولوژی بزرگ تنها یک جنبه از کسب و کار بزرگ است. بیایید نگاهی به شرکت ها (شروع به کار، به طور خاص) که هر دو در حالی که با استفاده از React Native برای ساخت برنامه های خود.

  1. Discord  یک برنامه کراس پلت فرم برای متن، ویدئو و ارتباط صوتی با بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است. اگرچه این مخصوصا برای gamers طراحی شده بود، بسیاری از هزاره ها از Discord به عنوان یک پلت فرم رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.
  2. Uber Eats یک برنامه تحویل مواد غذایی از Uber است که به طور یکپارچه رستوران ها، رانندگان و مشتریان را متصل می کند. توسعه دهندگان Uber با چالش تبدیل داشبورد رستوران موجود از وب به تلفن همراه (iOS و Android) با استفاده از React Native ملاقات کردند.
  3. Delivery.com به اقتصاد محله کمک می کند تا مشتریان بتوانند کالاهای آنلاین را از طریق کسب و کارهای محلی سفارش دهند. هر روز بیش از یک میلیون مشتری از delivery.com استفاده از برنامه های مبتنی بر RN شرکت می کنند.
  4. Gyroscope برنامه ای است که به کاربران خود کمک می کند اهداف زندگی مانند از دست دادن وزن، تولید مثبت و بهبود وضعیت کلی آنها را به دست بیاورد. این می تواند فعالیت های جسمانی کاربر را ردیابی کند و توصیه هایی را برای بهبود شیوه زندگی خود ارائه دهد. همه اینها در React Native اجرا شده است.
  5. Townske شما را قادر می سازد تا از طریق عکاسی خیره کننده بهترین کافه ها، رستوران ها و اماکن محلی را در تقریبا در هر شهر بزرگ دنیا پیدا کنید. برنامه تلفن همراه Townske به نظر می رسد و سهولت استفاده از آن برای React Native است.
    مزایای استفاده از React Native
    همانطور که می بینید، بسیاری از شرکت ها با استفاده از React Native برای توسعه متقابل پلتفرم موفق شده اند. اما چطور این چارچوب را انتخاب برنده می کند؟ نگاهی به ویژگی هایی که قویترین نقاط RN را در نظر می گیریم، نگاهی بیندازیم:

هزینه توسعه از آنجا که شما می توانید کد را اجرا کنید که بر روی هر دو سیستم عامل اجرا می شود، هزینه توسعه پایین تر از در مورد راه حل های بومی است. حتی یک توسعه دهنده React Bative می تواند برنامه ای برای هر دو سیستم عامل ایجاد کند.
مقدار زیادی استعداد در دسترس است. RN براساس جاوا اسکریپت است که یک زبان برنامه نویسی بسیار محبوب است. براساس نظرسنجی توسعه دهنده Stack Overflow، حدود ۷۰ درصد از پاسخ دهندگان آن را می دانند. واکنش نشان می دهد، در حالی که RN ساخته شده است، همچنین یک چارچوب واقعا محبوب است، بنابراین توسعه دهندگان بسیاری در بازار وجود دارد.
وقت خریده. با React Native، می توانید برنامه ها را سریعتر از استفاده از رویکرد بومی توسعه دهید. یک مثال از مواردی است که در آن ما موفق به ساخت یک برنامه مبتنی بر RN کاملا جدید در فقط ۳ ماه شدیم.
پوشش هر دو تلفن همراه اصلی O

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *